EASY TO USE WITH TOUCH SENCER, ULTRA HD WITH 4K RESOLUTION
50 Hz PROCESSOR WITH 7.1 CLOCKTIME
EASY TO USE WITH TOUCH SENCER, ULTRA HD WITH 4K RESOLUTION
50 Hz PROCESSOR WITH 7.1 CLOCKTIME
| brands |
|---|

| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Manufacturer | Lenovo, Lenovo |
| Series | ThinkPad-cr |
| Colour | Silver |
| Item Height | 1.98 Centimeters |
| Item Width | 22.2 Centimeters |
| Standing screen display size | 13.3 Inches |
| Notebook Display Technology | LED |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Resolution | 1920 x 1080 MP |
| Product Dimensions | 32.2 x 22.2 x 1.98 cm; 1.44 Kilograms |
| Batteries | 1 Lithium Ion batteries required. (included) |
| Item model number | 13-cr |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Core i5 7200U |
| Processor Speed | 2.5 GHz |
| Processor Count | 1 |
| RAM Size | 16 GB |
| Memory Technology | DDR4 |
| Computer Memory Type | DDR4 SDRAM |
| Maximum Memory Supported | 16 GB |
| Hard Drive Size | 256 GB |
| Hard Disk Description | SSD |
| Hard Drive Interface | Solid State |
| Graphics Coprocessor | INTEL |
| Graphics Chipset Brand | Intel |
| Graphics Card Description | Integrated |
| Graphics RAM Type | DDR4 SDRAM |
| Graphics Card Ram Size | 16.00 |
| Graphics Card Interface | Integrated |
| Connectivity Type | Wi-Fi |
| Wireless Type | 802.11bgn |
| Number of USB 2.0 Ports | 1 |
| Number of USB 3.0 Ports | 2 |
| Number of HDMI Ports | 1 |
| Number of Microphone Ports | 1 |
| Optical Drive Type | No Optical Device |
| Hardware Platform | PC |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Are Batteries Included | Yes |
| Lithium Battery Energy Content | 48 Kilowatt Hours |
| Number Of Lithium Ion Cells | 3 |
| Included Components | Laptop, Charger |
| Manufacturer | Lenovo |
| Item Weight | 1 kg 440 g |
|
Brand |
Dell |
| Manufacturer | Dell Computers |
| Series | Latitude 3480 |
| Colour | Black |
| Form Factor | Laptop |
| Item Height | 5 Centimeters |
| Item Width | 17 Centimeters |
| Standing screen display size | 14 Inches |
| Notebook Display Technology | LED |
| Screen Resolution | 1366×768 |
| Product Dimensions | 34 x 17 x 5 cm; 1.8 kg |
| Batteries | 1 A batteries required. (included) |
| Item model number | lati3480ci3ub |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Type | Core i3 |
| Processor Speed | 2 GHz |
| Processor Count | 2 |
| RAM Size | 8 GB |
| Memory Technology | DDR4 |
| Computer Memory Type | SDRAM |
| Solid State Drive | 256 GB |
| Solid State Drive Description | SSD |
| Hard Drive Interface | Serial ATA |
| Audio Details | Speakers |
| Graphics Coprocessor | Integrated |
| Graphics Chipset Brand | Intel |
| Connectivity Type | Wi-Fi |
| Voltage | 240 Volts |
| Power Source | Battery Powered |
| Hardware Platform | Linux |
| Operating System | ubuntu |
| Are Batteries Included | Yes |
| Lithium Battery Energy Content | 65 Watt Hours |
| Lithium Battery Weight | 50 Grams |
| Number of Lithium Ion Cells | 3 |
| Manufacturer | Dell Computers |
| Item Weight | 1 kg 800 g |

| Brand | Dell |
| Series | Precision 7510 |
| Screen size | 15.6 inch |
| Processor | Intel Xeon V5 |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Ram | 32 GB |
| SSD | 256 GB |
| HDD | 1 TB |
| Graphics Card | 2 GB |
| USB 3.0 Ports | 4 |
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Producer | Lenovo |
| series | ThinkPad T450 |
| Item weight | 5 Kg |
| Screen size | 14 Inch |
| Processor brand | Intel |
| Processor type | Core i5 |
| Processor speed | 2.2GHz |
| Number of processors | 2 |
| RAM size | 8GB |
| Memory technology | DDR3 |
| Hard disk size | 256GB |
| Description Hard disk | SSD |
| Hard disk interface | USB |
| Graphics coprocessor | Intel HD Graphics 5500 |
| Chipset Brand graphics | Intel |
| Graphics card description | Integrated |
| Operating system | Windows 10 Home |
| Item weight | 5 kg |
| Brand | Lenovo |
| Series | Lenovo Thinkpad L480 |
| Screen Display Size | 14 Inches |
| Processor | I5-8th Gen |
| Processor Brand | Intel Core i5 |
| Ram | 8GB DDR4 |
| SSD | 512GB SATA |
| Operating System | Windows 10 Pro |




There are no reviews yet.